خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه شرکت پدیده اعتماد صنعت

شرکت تولید و بسته بندی خرمای مهراس تولید کننده انواع مجصولات و فراورده های خرما در سال ۱۳۹۴ در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع تاسیس گردید . این شرکت با بهره برداری از تجهیزات مدرن و تمام اتوماتیک برای اولین بار در ایران خرمای وکیوم شده توسط ماشین آلات ترموفرمینگ تولید و روانه بازار نمود. محصولات تولیدی به روش ترموفرمینگ علاوه بر ماندگاری بالا از لحاظ کیفی و بهداشتی از استانداردهای بالایی برخوردار میباشد.

 کارشناسان مدیریت کنترل کیفیت شرکت با استفاده تجهیزات و لوازم مدرن آزمایشگاهی شرکت جهت اطمینان از کیفیت محصولات تولیدی و پیروی آن از استانداردهای ملی و جهانی آزمایشات مختلف فیزیکی، شیمیایی و میکربی را بر روی تولیدات شرکت قبل از ارسال آن به بازار انجام میدهند. لذا تولیدات شرکت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار میباشد.

خط مشی:

  شرکت تعاونی پدیده اعتماد صنعت ( مهراس) که رسالت فراوری خرما و بسته بندی آنرا به عنوان یک محصول مهم و آینده دار در صنایع غذایی جهان بر عهده دارد، به منظور ارتقاء رضایت مندی مشتریان از طریق ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات ، حضور پایدار در بازارهای جهانی، سیستم مدیریت یکپارچه (IMS ) ، شامل استانداردهای  OHSAS 18001 ، ISO 14001  و ISOO 9001 را در سه حوزه مدیریت کیفیت، مدیریت محیط زیست و مدیریت بهداشت و ایمنی حرفه ای بعنوان الگوی مدیریتی خود انتخاب و در برنامه های خود دنبال مینماید و در همین راستا اصول زیر را سرلوحه کار خود قرار داده است:

  • رعایت اصل محوری مشتری مداری به منظور افزایشرضایتمندی در تمام سطوح سازمان
  • توسعه منابع انسانی بعنوان باارزش ترین سرمایه شرکت
  • ارتقاء سطح کمی و کیفی محصولات تولیدی بمنظور رقابت پایدار و کسب سهم قابل قبول از بازار محلی و جهانی
  • کاهش بهای تمام شده محصول بمنظور رعایت قدرت خرید مشتری و افزایش سهم بازار
  • انطباق با قوانین و مقررات ملی، زیست محیطی و ایمنی و بهداشت صنعتی بمنظور پیشگیری از ضایعات و آلودگیهای زیست محیطی و بروز سوانح شغلی
  • بهینه سازی مصرف منابع، سرمایه ها و انرزیها (آب، برق و گاز)
  • ارتقاء و روز آمد نمودن تکنولوژی تولید

مدیریت شرکت با مشارکت و همدلی کلیه پرسنل که اشتیاق به تعالی و سرامدی را در خود زنده نگه میدارند تحقق اصول فوق را تعهد مینماید.